גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 26.08.2022

האמריקאים בזים ללפיד, שי ניצן הוא אבי אבות השחיתות, יצחק עמית עשוי להתמנות לנשיא בית המשפט העליון, הציבור מעניש את הפוליטיקאים שהפרו הבטחות, ניסיון לכאורה של בני גנץ להלבין את העבירות שלו בפרשת המימד החמישי, אינפלציית צווי איסור הפרסום
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

קרולין גליק: "האמריקאים בזים ללפיד והוא לא רלוונטי. בנט, גנץ ולפיד נתנו לאמריקאים שקט תעשייתי במשך שנה וחצי על הסכם הגרעין עם איראן, לא הרימו קול, האמינו לתעמולה של הממשל וגם האמינו לשקרים של עצמם שההסכם הוא אשמת נתניהו"; "המימסד הבטחוני בישראל חבר לשמאל הפרוגרסיבי".

כנרת בראשי: "שי ניצן הוא אבי אבות השחיתות; גלי בהרב מיארה היא לא יועצת משפטית לממשלה, היא לא אשת מקצוע והיא משרתת חלק מסוים בפוליטיקה הישראלית. היא מבקשת דחייה במענה לבקשה של עו"ד עמית חדד לפתוח בחקירה פלילית על ההדלפות בעניין התכשיט לכאורה של שרה נתניהו כי היא רוצה להגן על הפרקליטות".

הרן פינשטין: "יצחק עמית עשוי להתמנות לנשיא בית המשפט העליון. זה השופט שקיבל את הטענה של חוסר סמכות מקומית במקרה שבו פלסטינים גנבו רכב משטחי ישראל ופירקו אותו בשטחי הרשות. עמית קבע שהגניבה אינה פוגעת בכלכלה! לצערי, הוא לא מתאים".

חיים רמון: "יש דבר חיובי: הציבור מעניש את הפוליטיקאים שהפרו הבטחות. לכן, אני מציע לאיילת שקד – תודי בטעויות שלך, תגידי שעוד תשובי ותפרשי. כך הסיכוי שלה לחזור יהיה יותר גבוה, אחרת היא תתבזה ויהיה קשה לה לחזור".

אבי וייס: "תיקון החוק והתקנות ע"י משרד הביטחון בנוגע לאישורי ייצור – זה ניסיון לכאורה של בני גנץ להלבין את העבירות שלו בפרשת המימד החמישי. החברה כבר היתה קרובה לחתימת חוזים עם מדינת אויב כמו קטאר בלי שהיו לה אישורי ייצוא".

סטלה קורין ליבר על אינפלציית צווי איסור הפרסום: "הפרקליטות והמשטרה מנסים להסתיר מאיתנו את כישלונותיהם".

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לבצלאל סמוטריץ'

הגישה האליטיסטית, המתנשאת, המזלזלת והמשפילה של סמוטריץ' כלפי בן איתמר גביר התנפצה השבוע אל קרקע המציאות בסקרים לא מחמיאים שחלקם לא העבירו את סמוטריץ' את אחוז החסימה.

סקרים הם אמנם בסך הכל סקרים, אבל ההתנהלות של סמוטריץ' מתחילה להזכיר לי את ההתנהלות של נפתלי בנט, למרות האידיאולוגיה השונה שלהם. היהירות, המחשבה של אני ואפסי עוד, הזלזול בציבור הליכודי, הציבור הגדול במדינה והמשיחיות. שניהם חזקים מאוד ביחסי ציבור אבל חלשים מאוד בקלפי.

אצל בנט זה נגמר בהולכת שולל ציבורית ובתקיעת סכין בגבו של הימין. גם אצל סמוטריץ' זה עלול להיגמר כך, אם מישהו לא יגיד לבחור לקפל את האגו שלו ולתת לבן גביר להוביל את הרשימה המאוחדת, מתוך הבנה שיש מישהו חזק פופולארי ממנו בציבור.

סמוטריץ' צריך להחליט בין שתי אפשרויות: לתת לימין לנצח או לתת לאמוציות שלו להשתלט על החלטותיו ולסכן ניצחון אפשרי של הימין, סיכון שינציח את הדיקטטורה המשפטית.

 פוליטיקה היא כמו ניהול סיכונים, עת לקחת סיכונים ועת להישמר מפניהם. סמוטריץ איננו יכול להתנהל כעת כמהמר ולקחת סיכונים פרועים דווקא כשצריך לנהוג בשמרנות וללכת על בטוח.

גוש הימין רחוק כפסע מניצחון בבחירות הקרובות, חבל שסמוטריץ' יסכן את הניצחון הזה. אסור שהוא יסכן אותו.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »