גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 30.09.2022

בן כספית הוא אחד האנשים השפלים והבזויים, החלטת השופט עמית לפסול את שיקלי היא הזויה, איבדתי אמון בשופט יצחק עמית, לשיקלי יש כוח פוליטי גדול יותר מסילמן, עוד פרטים על הווילה של הדס קליין, הדס קליין לא סיפקה דבר לפרקליטות, הדיפ-סטייט שמנהל לנו את המדינה
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

כנרת בראשי: "בן כספית הוא אחד האנשים השפלים והבזויים שאני מכירה. הוא עושה הון מקצועי וכלכלי משנאתו לנתניהו – כל מי שמגדף ומקלל את נתניהו מקבל קידום וחיבוק בתקשורת – כך גם כספית; איפה הזעזוע של הצבועים שפרסמו תמונת נתניהו במדי אס.אס, קיללו אותו והשפילו את אישתו?"

חיים רמון: "החלטת השופט עמית לפסול את שיקלי היא הזויה. הוא קבע ששיקלי הצביע בניגוד להשקפת עולמו – זו קביעה פוליטית – מאיפה הוא מכיר את השקפת עולמו? שיקלי נותר נאמן לדעותיו, נאמן להבטחות הבחירות שלו – ובא שופט וקובע שהוא הצביע בניגוד להשקפת עולמו?! זו החלטה הזויה שנגועה בהשקפת עולם פוליטית".

עו"ד טלי גוטליב: "איבדתי אמון בשופט יצחק עמית. הוא יהפוך לנשיא העליון לא בגלל שהוא השופט המוכשר והחכם בעליון, אלא בגלל שהוא השופט הוותיק בשיטת הסניוריטי – שיטה הזוייה. ההחלטה שלו בעניין שיקלי היא החלטה חרפתית ועמית הוכיח לי שהוא מונע משיקולים פוליטיים".

השופט בדימוס הרן פינשטין: "לשיקלי יש כוח פוליטי גדול יותר מסילמן, אני מניח שהיה גם שיקול פוליטי בהחלטה של השופט עמית לאשר אותה ולפסול אותו; מציע לעמית גם לפתוח עין לסעיף הבא אחרי הסעיף הרלוונטי לשיקלי – המצעים של שלוש המפלגות הערביות לא עומדות בעיקרון של החוק ועמית מתעלם מכך".

אבי וייס חושף עוד פרטים על הווילה של הדס קליין והקשר לקרן קיימת לישראל; "יאיר לפיד תפר את תיק 1000 לנתניהו, הוא עזר באופן אישי למילצ'ן וגם לג'יימס פאקר".

עו"ד אייל בסרגליק: "הדס קליין לא סיפקה דבר לפרקליטות, היא לא יכלה להעיד על מה נרכש ובוודאי מה שהגיע לנתניהו, בין לבין היא גם עסקה בשיבוש הליכי משפט ואיומים על כתבים".

סטלה קורין ליבר על הדיפ-סטייט שמנהל לנו את המדינה, הדוגמא של מינויי גדעון סער

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאלג'זירה 12 ולאבי וייס (מנכ"ל אלג'זירה 12)

הליכוד ביקש להכריז על החבורה היהירה והמתגזענת של אלג'זירה 12 כ"גוף פעיל בבחירות". זה הרבה הרבה יותר מזה. כבר שנים אלג'זירה 12 הוא שחקן פוליטי, שחקן של עשרות איש בלבד שאיש לא בחר אותם אבל הם החליטו להטות בחירות עם הכוח המונופוליסטי שלהם.

כוח מופרז תמיד מביא להשחתה והכוח של אלג'זירה 12 הביא להשחתה עיתונאית וזו הביאה בתורה לתפירת התיקים נגד נתניהו ולקשר להפיכה השלטונית. כל האמצעים היו כשרים: שידור ידיעות כוזבות בדיוק לפני בחירות, המצאת ראיות זהב ואקדחים מעשנים, יצירת מציאות מדומה של הצלחה בחקירות, שידור תמלילים מגמתיים ומסולפים, ליטוף ואיתרוג גורמי החקירה וגורמי הפרקליטות כדי לקבל מהם עוד ועוד הדלפות פליליות שקריות ועיוות דיוני המשפט בלי להיות נוכח בהם עד כדי יצירת מציאות הפוכה לגמרי ממה שקרה באולם הדיונים. ולקינוח, שימוש בתוכנית סאטירה, עאלק סאטירה, כמו "ארץ נהדרת", כדי להעביר מסרים גזעניים מכוערים.

המדליפים מהפרקליטות והמשטרה הם עבריינים, וחבורת אלג'זירה 12 סייעה לעבריינים האלה. צריך לקרוא לילד בשמו:  זו חבורת סייענים לעבירות פליליות, זו חבורה שבמדינה מתוקנת היה צריכה לעמוד לדין. בי נשבעתי שאעשה הכל שהחבורה הזו אכן תשב על ספסל הנאשמים.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »