גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 07.10.2022

בן כספית הוא אחד האנשים השפלים והבזויים, החלטת השופט עמית לפסול את שיקלי היא הזויה, איבדתי אמון בשופט יצחק עמית, לשיקלי יש כוח פוליטי גדול יותר מסילמן, עוד פרטים על הווילה של הדס קליין, הדס קליין לא סיפקה דבר לפרקליטות, הדיפ-סטייט שמנהל לנו את המדינה
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: ״בהסכם עם לבנון יש ויתור על שטח, מים כלכליים, קטן אמנם, שאין מחלוקת שזה שטח של מדינת ישראל. יש חוק שקובע שאם יש ויתור של שטח זה צריך להגיע לאישור הכנסת ולמשאל עם. אני בעד ההסכם אבל לפיד היה צריך לבוא ביושר לציבור ולדבר על הויתור; גם במקרה הזה היועמ״שית מתגלה כמי שלא עומדת בדרישות התפקיד הכי חזק בעולם״.

כנרת בראשי: ״מה שכתבו רענן שקד וחיים הר-זהב אחרי שנתניהו חש שלא בטוב זה גועל נפש, ביזיון וחרפה, הם מפלצות רוע אנושיות״; והקטע המרגש שבחרה כנרת בראשי להקריא מספרו של נתניהו.

עו״ד אילן בומבך, בא כוח הליכוד: ״אני מציע ליאיר לפיד – במקום לקשוט אחרים כמו ערוץ 14, קשוט את עצמך ואת ערוץ 12, שממנו הוא יצא; תוכניות שלמות בערוץ כמו אופירה וברקוביץ, מקדמים את מחנה המרכז-שמאל ואף מחתימים פוליטיקאים לא לשבת עם נתניהו. זו הטיה ברורה״.

אבי וייס: "17 עדי תביעה היו עד כה במשפט נתניהו, כולם הפכו לעדי הגנה – והפכו את כתב האישום לבדיחה"; "למה הפרקליטות דחתה את עדותו של יונתן חסון, אולי מפני שחששה שעדותו תסייע לנתניהו לפני הבחירות"; "הדר וינשטיין שחקרה את שני הספקים היא יד ימינה של ליאת בן ארי, היא ניסחה את כתבי האישום והיא בורג מרכזי בתפירת התיקים"

טלי גוטליב: "השמאל הוא הפשיסט, אנחנו רוב שנרדף ע"י המיעוט"; היועמ"שית גלי בהרב מיארה, המינוי של גדעון סער, נותנת אישור בעל פה ואישור למסירת שטחים?!"; "יהודה שפר התלונן עליי בלשכת עו"ד והפסיד – הוא מייצג תת תרבות של סתימת פיות"

סטלה קורין ליבר על חשבון הנפש שחייבת לעשות מערכת המשפט: "זו תמיד ה'מערכת' – מערכת המשפט, מערכת הביטחון – עם האינטרסים שלהם"

הרן פינשטין מצדיק את אריה דרעי ("הריבון הוא הכנסת, לא בית המשפט") ולא מבין את יאיר לפיד בעתירה נגד ערוץ 14 ("מה ההבדל בין ערוץ 14 לעמוס שוקן, מו"ל הארץ, שהודיע במפורש למנויים שצריך להיאבק בנתניהו?")

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לדנה ויס ולידידה יאיר לפיד

בחליפה שמזכירה במשהו את הטלוויזיה הצפון קוריאנית, התאימה דנה וייס את התכנים לדברור השליט: יאיר לפיד עשה הסכם היסטורי עם לבנון, הוא התייעץ עם שטייניץ ועוד סיפורי מעשיות שהוקראו היישר מהתדרוך שקיבלה מחברה לשעבר בערוץ.

בשעה שלפיד רוצה למעשה לסגור את ערוץ 14 ולסתום את פיות מבקריו. לא מספיקה לו דנה ויס, לא מספיקים לו כל חברי ערוץ אלג'ירה 12, ערוץ 13, תאגיד השידור על חשבוננו, קבוצת ידיעות אחרונות, הארץ ומעריב. הוא רוצה שכולם יהיו כמו דנה ויס. צייתנים להוד רוממתו.

כשראיתי מי חתום על העתירה נגד הערוץ, הבנתי עם יש לנו עסק. לפיד שלח בזמנו כחבר כנסת ולא כחבר ממשלה, את עורכי הדין עודד גזית ואלירם בקל להלך עליי אימים בתביעת השתקה מופרכת לחלוטין שממנה נסוג מאוחר יותר בבושת פנים. בושתו שלו ובושתו של עורכי דינו. כששאלתי אותם ואותו האם לפיד ניצל את כספי "יש עתיד" כדי לתבוע אותי, הם ברחו מתשובה.

דנה ויס, אמנון אברמוביץ', רביב דרוקר וכל שאר החבורה הצפון קוריאנית מתארים את השליט כנדיב, נעים הליכות, איש רעים. האמת הפוכה לגמרי: מאחורי הקלעים לפיד הוא דיקטטור אלים, בחשן על מאחורי הקלעים בתקשורת, שלא בוחל בדבר כדי לדכא כל ביקורת עליו.

האיש שנפגש כשר אוצר עשרות פעמים עם נוני מוזס בחשאי, בין היתר על חוק ישראל היום; האיש שנפגש בחשאי עם ידידיו מילצ'ן ופאקר כשר אוצר כדי לקדם את ענייניהם ולהיטיב איתם בענייני מס – מבוהל מחשיפת מעלליו.

היה בטוח, מר לפיד: מעלליך ימשיכו להיחשף ברשתות החברתיות, בגלי ישראל ובערוץ 14. שום תביעת השתקה, עתירת השתקה או דנה ויס לא תוכל לעצור את האמת.

מה חדש?

יואב תלם – משפט הצוללות (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 17.05.2024

יואב תלם עשה פישינג על נתניהו בחקירת בן דודו נתן מיליקובסקי: ביקש לדעת על חשבונות בנק של נתניהו בחו"ל, למה רוה"מ לא מדווח או מרחיק עצמו מעסקי הצוללות ואף אמר לו שהיה לנו טוב יותר אם נתניהו היה בעסקיו. תלם: לא התרעננתי על החקירה הזו

הקליקו לתוכן »