גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 18.11.2022

מותר לאנשים כמו סמוטריץ' לסחוט, אסור לנתניהו להיסחט, ארץ נהדרת זו תכנית גזענית, מיזוגנית ואנטישמית, תביעה אזרחית על שימוש בפגסוס, שערוריית המס של מילצ'ן, חשד לניסיון רצח ואין קול ואין עונה, הדרישה החצופה של ה-FBI
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: "אני מתפלא על נתניהו. הייתי מזמין את סמוטריץ' ואומר לו: אני מציע לך שניים משלושת התיקים – פנים, משפטים וחינוך. אני מתכוון להשביע את הממשלה ביום שני ואשמח אם תודיע לי עד אז על שניים מתוך שלושת התיקים שהצעתי לך. מותר לאנשים כמו סמוטריץ' לסחוט, אסור לנתניהו להיסחט".

ח"כ טלי גוטליב על הדמות שלה בארץ נהדרת: "זו תכנית גזענית, מיזוגנית ואנטישמית שעוסקת בהגחכת הימין. זו לא תוכנית סאטירה, זו תעמולה של הנדסת תודעה קיצונית. טוב שהם מפחדים ממני, כי לקחנו להם את מה שהם חשבו שהוא שלהם, את השלטון. יש לי כתפיים רחבות ואני אספוג כל ביקורת. תנחומיי לפרקליטות".

עו"ד עמית חדד הגיש תביעה אזרחית על שימוש בפגסוס נגד בת זוגו של ראש עיריית חדרה: "עד שמישהו לא יצעק שהמלך עירום לא יקרה דבר והמקום הכי נכון לבדוק זה בעוולה אזרחית. המשטרה התקינה מצלמות בלשכתו של ראש העיירה ושתלה פגסוס אצל בת זוגו בלי שום מקור סמכות בחוק.  מוטיבציית היתר של המשטרה או הפרקליטות מקלקלת את השורה, מעוותת ומעוורת את שיקול הדע. זו פגישה קשה וחמורה בזכות לפרטיות".

אבי וייס על שערוריית המס של מילצ'ן: "רואה החשבון שלו זאב פלדמן הפליל אותו"

עו"ד אייל בסרגליק על ההתעלמות של היועצת המשפטית לממשלה מפניותיו בנושא יוסי כמיסה: "יש חשד לניסיון רצח ואין קול ואין עונה, אין שום בדיקה"

השופט בדימוס הרן פינשטין על הדרישה החצופה של ה-FBI לחקור את מות העיתונאית

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לבצלאל סמוטריץ'

זה מדהים עד כמה תופעת סמוטריץ' דומה לתופעת בנט.

שניהם לוקים במחלה המדבקת הזו שנקראת היבריס, מגלומניה קיצונית ומחשבה מנותקת שהם-הם יבואו לגאול את עם ישראל מייסוריו.
שניהם יהירים, זחוחים ומתנשאים.
שניהם בזים ל"ביביסטים" ורואים בהם עדר של טיפשים.
שניהם רצו לסלק את נתניהו.
שניהם חושבים שהם יכולים להיות בעלי הבית של המדינה עם 6-7 מנדטים בלבד.
שניהם עסוקים הרבה יותר בתדרוכים לתקשורת עד כמה נתניהו גרוע ועד כמה הם גדולים בניגוד הפוך לרקורד שלהם.
שניהם מאותרגים ומלוטפים על-ידי עיתונאי המגזר שלהם מכת רק-לא-ביבי.

אני לא יודע בדיוק מאיפה יש לסמוטריץ' את החוצפה לדרוש את משרד הביטחון ואפילו לא את משרד האוצר, בלי שום ניסיון בטחוני או כלכלי.  הרזומה שלו כולל שנה אחת בקושי במשרד התחבורה שבה שיווק תדמית של "ביצועיסט", למרות שלא ביצע שום מהפכה ולא יכול לבצע כזו בתקופה כזו קצרה.

אני רק יודע שזה מעשה סחטני, מחוצף ובריוני, של מי שבטוח שהשמש זורחת לו מהמקום הלא טבעי.

בנט יצר פה תקדים מסוכן לדמוקרטיה, תקדים הרסני לשלטון הרוב ותקדים שסמטוריץ' מנסה שוב ליישמו בדרכו הערמומית. הוא לא רוצה להיות שותף בממשלת ימין, הוא רוצה בפועל לנהל אותה עם מספר מנדטים נמוך מאוד, שרובם נזקפים לזכותו של בן-גבר.

די לנו בסחטנים שמעוותים את רצון העם. שבענו מהבנטיזם. לא צריכים עוד תופעה רעה שקרויה על שמו של סמוטריץ'.

מה חדש?

גיל ראכלין (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 21.02.2024

כך נתפר תיק 1000 – מופע האימים של החוקר גיל ראכלין; לא בדקתי, לא שמתי לב, זה לא רלבנטי, לא יודע, לא זוכר, תשאל את מומי משולם, והתשובה המדהימה מכולן: "למדתי במשפטים שאם עד אמין – מספיקה עדותו בלבד" (כוונתו הייתה להדס קליין)

הקליקו לתוכן »