גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 02.12.2022

מותר לאנשים כמו סמוטריץ' לסחוט, אסור לנתניהו להיסחט, ארץ נהדרת זו תכנית גזענית, מיזוגנית ואנטישמית, תביעה אזרחית על שימוש בפגסוס, שערוריית המס של מילצ'ן, חשד לניסיון רצח ואין קול ואין עונה, הדרישה החצופה של ה-FBI
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

ח״כ טלי גוטליב: ״ליאת בן ארי רוצה לפרוש? איזה ספין הזוי. היא חושבת שהיא בגן ילדים, היא רוצה שהגננת תיתן לה אקורדיון ותגיד לה תישארי. בן ארי צריכה לתת את הדין על תיקי האלפים. אחרי שימונה שר המשפטים אני אפנה אליו בבקשה להעמיד אותו לדין משמעתי על מה שהיא עשתה. היא לא מתאימה לתפקידה ואם צריך לפטר אותה אז שיפטרו. לא יקרה כלום אם היא תעזוב״.

חיים רמון על המו״מ להקמת הממשלה: ״אני לא מבין למה נתניהו לא דופק על השולחן; זה לא הגיוני לעשות רוטציות במשרדים, במיוחד במשרד האוצר, ועל אחת כמה וכמה בין שני אנשים עם תפיסות עולם מנוגדות; האופוזיציה ממשיכה להיות בהלם קרב ועוסקת בשדים מדומיינים״.

תת אלוף במילואים אמיר אביבי: ״דווקא גנץ ואייזנקוט שקראו לממלכתיות עלולים לפגוע בביטחון הישראלי ויש לכל התבטאות שלהם השלכות חמורות. יש כבר קריאות לעצור את הסיוע הבטחוני האמריקאי. שייכנסו לפרופורציות – נוצר מצב שבו מוכנים למסור את השלטון לאחים המוסלמים ולא להקים ממשלה עם האחים היהודים״.

אבי וייס חשף בתוכניתי בגלי ישראל: "מי שהמציא את התנאים למיזוג בזק-יס היה אבי ברגר, המנכ"ל הקודם, ולא הרן לבאות. יש לי הוכחות לכך. כל התנאים האלה לא קשורים לכלכלה וכל מטרתם היתה לתקוע מקלות בגלגלים. ברגר, שהיה מחוץ למשרד התקשורת, הפעיל פקידים בתוך המשרד נגד פילבר. לבאות וברגר הפכו אחר כך ליועצים למתחרה של בזק".

עו"ד אייל בסרגליק על העוול שנגרם ללוחמת מג"ב אוריין בן כליפא וגם על תיקי נתניהו

השופט בדימוס הרן פינשטיין על ההבדל בין הזכות להפגין לבין החופש להפגין אפרופו האירועים בחברון.

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לליאת בן ארי

אוי, אוי אוי, בספין מביך של אחד השופרות של בן ארי הא התבכיינה על מר גורלה. היא רצתה לפרוש על מה שעושים לה ולמשפחתה, אבל הואילה בטובה להישאר למען המערכת.

ואוו, איזה הפגנת אומץ! השופרות עוד יבקשו שהיא תדליק משואה.

האמת הפוכה לגמרי, כרגיל במקרה של בן ארי: היא לא הקורבן בסיפור הזה של תיקי האלפים, היא התוקפן.
היא זו שפירקה משפחות, הרסה את חייהם של עדים שלא באו לה טוב בעין, סחטה אותם, התעללה בהם, השפילה אותם עד עפר, המציאה ראיות, שיבשה הליכי חקירה, שיבשה הליכי משפט, הפעילה נגדם כלים פולשניים כמו פגסוס, הדיחה לעדות שקר ושיקרה בעצמה לבית המשפט.

ליאת בן ארי היא הרוח החיה מאחורי תפירת התיקים וההפיכה השלטונית. היא המבוע, היא המנוע, היא דחפה, היא תפרה, היא התופרת. אז עכשיו היא מתבכיינת על כמה ציוצים, כשהיא מאובטחת ממילא כבר תקופה ארוכה.

ובכלל, טעות לחשוב שבן ארי מעורבת בתיקים. היא כבר ברחה. היא לא מגיעה לדיונים, היא השאירה את הזירה ליהודית תירוש ולאלון גילדין, שהם יחטפו את האש במקומה. היא מסוכסכת עם פרקליט המדינה עמית איסמן והיא די חסרת מעש.

ייתכן בהחלט שבגיל 56 היא מחפשת את פתח המילוט. מה רע, תהיה לה פנסיה תקציבית של כ-50 אלף שקל בחודש מכספי ציבור, לאחר שמעלה באמון הציבור.
החברים אולי יסדרו לה איזה ג'וב נוח. היא מאוד רוצה לברוח, אבל אנחנו כאן בשביל שהאחריות תרדוף אחריה עד להעמדתה לדין.

גברת בן ארי, הפללת ראש ממשלה לשווא, הפלת אותו מהשלטון – מדברים כאלה אי אפשר לברוח.

מה חדש?

גיל ראכלין (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 21.02.2024

כך נתפר תיק 1000 – מופע האימים של החוקר גיל ראכלין; לא בדקתי, לא שמתי לב, זה לא רלבנטי, לא יודע, לא זוכר, תשאל את מומי משולם, והתשובה המדהימה מכולן: "למדתי במשפטים שאם עד אמין – מספיקה עדותו בלבד" (כוונתו הייתה להדס קליין)

הקליקו לתוכן »