גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 16.12.2022

פיצול תפקיד היועמ"ש, יהודית תירוש לא מיומנת, הסתירו ראיות מאוד חשובות, מיארה לכי הביתה ותהיי בריאה, הבלוף של פורום ניצבי המשטרה, חוק בן גביר הוא לא קץ הדמוקרטיה
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: "יריב לוין רוצה יד חופשית ברפורמות במשרד המשפטים וחושש שזו לא תינתן לו והוא לא רוצה להגיע לעימות עם נתניהו. הדבר הראשון שצריך לעשות זה פיצול תפקיד היועמ"ש, זה ישים קץ לדיקטטורה המשפטית. וגם לא צריך שום חוק בשביל זה, צריך לאמץ את דוח ועדת אגרנט ב-61 ואת דוח ועדת שמגר ב-97. יועץ משפטי הוא רק גורם מייעץ".

ח"כ טלי גוטליב: "יש לי חברים טובים בפרקליטות והם בתחושה קשה של מבוכה לאור משפט נתניהו. יהודית תירוש לא מיומנת בכלל בחקירות נגדיות, היא הביכה את עצמה. אני אומרת לשופטים: מה אתם יושבים בשקט? די! תירוש ביצעה עבירה פלילית שלא מסרה את יומן פילבר להגנה; אמרתי לנציגי היועמ"שית בכנסת שאני לא סומכת את ידיהם בעניין דרעי, הם בניגוד עניינים".

אבי וייס: "מה שעשתה יהודית תירוש עם היומן של פילבר זה שיבוש הליכי חקירה והפרת אמונים, הסתירו ראיות מאוד חשובות; ד"ר יפעת בן חי שגב כתבה לציוץ שלך בעבר תגובה על תיקי נתניהו "ועדת חקירה ממלכתית", זה מדבר בעד עצמו; אני יכול רק להעריך שהעד הבא דוד שרן יטיל פצצות כמו בן חי שגב".

השופט בדימוס הרן פינשטין על גלי בהרב מיארה: "אחד מכללי הצדק הוא שהצד האחר יישמע. איך את מגבשת עמדה בנושא דרעי ובן גביר עוד לפני ששמעת את הצד האחר? תסלחי לי, זה לא עומד בכללים, זה לא מקצועי ולא נקי ולא בית מרקחת. את באה עם דעה מראש משיקולים פוליטיים. גברת, שימי את המפתחות, לכי הביתה ותהיי בריאה".

סטלה קורין ליבר על הבלוף של פורום ניצבי המשטרה: "הם נכשלו והביאו את המשטרה לפשיטת רגל".

פרופ' טליה איינהורן מסבירה למה חוק בן גביר הוא לא קץ הדמוקרטיה אלא מתאים את המצב למדיניות מערביות

המונולוג השבועי

השבוע אני דווקא רוצה לתת כבוד לד"ר יפעת בן חי שגב

בהופעה מרשימה, אלגנטית ורהוטה, שהקרינה מקצועיות, יושרה והגינות, עמדה ד"ר בן חי שגב על דוכן העדים במשפט נתניהו ובאומץ רב, ללא מורא וללא משוא ופנים, פוצצה את הבלון שנקרא מערכת אכיפת החוק, קרי הפרקליטות והמשטרה.

"אין לי אמון במערכת" היא הטיחה ביהודית תירוש וסיפרה על חקירה חובבנית, רשלנית ומגמתית, על הטעיות, סילופים והכנסת מילים לפה.

בפעם הראשונה עמדה על דוכן העדים עדה חדת לשון וחדה כתער ולא היססה להעמיד את תירוש במקומה – על שאלות מטעות, על אמירות מכוערות ועל חוסר מקצועיות.

"למה לנחש", אמרה לתירוש. "לכי למסמכים, לכי ליומנים שלי, לכי למועצת הכבלים ותמצאי את כל המסמכים".

בן חי שגב תפסה לא פעם את תירוש לא מוכנה, לא ברורה, לא בהירה, סנטה בה על שאלות קנטרניות שהטילו בה דופי, על ניסיון נבזי להכניס לה מילים לפה, ועל חוסר הבנתה ברגולציה.
זה היה מופע מרהיב של חשיפת כל החוליים של הפרקליטות: רמיסת זכויות של אנשים, השפלתם, הולכתם שולל, רדיפתם בצורה בלתי אנושית, סימון מטרות ותפירת תיקים.

אנחנו חייבים תודה ענקית לד"ר בן חי שגב.

 כי היא שברה את מחסום הפחד מול גוף כוחני ומאפיוזי שמהלך אימים על אנשים, מקפח את פרנסתם ומכפיש אותם רק בגלל שלא יישרו איתו קו. אני בטוח שעדים המתוכננים להגיע בתיקי האלפים, שנחשפו לדבריה ולאומץ ליבה, כבר לא יחשבו פעמיים אם למתוח ביקורת על הפרקליטות פן יבולע להם. הם ימשיכו את המסע של ד"ר בן חי שגב לחשיפת האמת על תפירת התיקים וההפיכה השלטונית.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »