גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 23.12.2022

החוקרים והפרקליטים כולל תירוש הם פושעים, הגזענות של אנשי כת רק-לא-ביבי, מה שקורה במשפט נתניהו זו הצגה רעה ומביכה, העסקנות הפוליטית של אבי חימי בלשכת עו"ד, עליית המחירים ושלטון הפקידים, שערוריית הצנזורה בטוויטר
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

ח"כ טלי גוטליב: "בשבוע שעבר אמרתי שיהודית תירוש שקרנית, השבוע אני אומרת שהחוקרים והפרקליטים כולל תירוש הם פושעים. פושעים שעשו עבירות פליליות, ששיבשו הליכי משפט, הטרידו עדים והדיחו אותם לעדות שקר. האמת לא עניינה אותם, תירוש גרמה לכך ששרן יעיד שקר כשהיא יודעת שזה לא נכון".

כנרת בראשי: "אם סנגור פרטי היה עושה את מה שיהודית תירוש עשתה בבית המשפט – הדחה לעדות שקר – רישיונו היא מותלה מיד, היה עומד לדין משמעתי בלשכת עו"ד ואחר כך עומד לדין פלילי. אני רואה ברשתות את הגזענות של אנשי כת רק-לא-ביבי: הם אומרים שבגלל שדוד שרן, מימון שמילה ויפעת בן-חי שגב הם מזרחים אז הם עבדים נרצעים של נתניהו. זו תוצאה של הסתה פושעת של לפיד ובנט".

חיים רמון: "מה שקורה במשפט נתניהו זו הצגה רעה ומביכה שמציגה את כל חוליי הפרקליטות לדורותיהם. עדים מעידים בשבועה שחיפשו את הראש של נתניהו! אני מכיר את ד"ר בן חי שגב ממפלגת העבודה, היא לא היתה מעולם מאנשי נתניהו ולא הצביעה לו. היה פה ניסיון להדיח את נתניהו באמצעות עבירת השוחד והם השפיעו על דעת הקהל".

עו"ד אייל בסרגליק: "אין מבוגר אחראי במערכת אכיפת החוק שיגיד שאין תשתית ראייתית בתיק 4000 וצריך לעשות חישוב מסלול מחדש"; וגם על העסקנות הפוליטית של אבי חימי בלשכת עו"ד

סטלה קורין ליבר על הנושא הכי חשוב היום: עליית המחירים ושלטון הפקידים

מארק צל, יו"ר המפלגה הרפובליקנית בישראל על שערוריית הצנזורה בטוויטר ועל ההתמודדות של טראמפ לנשיאות

המונולוג השבועי

השבוע אני לא עושה חשבון למכונת הרעל והשקרים של ליאת בן ארי ויהודית תירוש

בפעם השנייה במהלך משפט נתניהו, וכנראה לא האחרונה, התברר השבוע, שחור על גבי לבן, שמערכת אכיפת החוק, הן המשטרה והן הפרקליטות, הדיחו עד תביעה שלהם לעדות שקר.

הראשון היה שלמה פילבר, השני היה דוד שרן.

באותו רגע מביך השבוע התבוננתי בשופטים. הם לא הוציאו הגה, אבל שפת הגוף שלהם, במיוחד של השופט בר-עם, לא הותירה ספק – הם היו בהלם. כשדוד שרן הפנה את מבטו לאנשי הפרקליטות, יהודית תירוש ואמיר טבנקין, והטיח בהם שהם הדיחו אותו לעדות שקר, שלא יכול להיות שעובדי מדינה נוקטים במסכת של שקרים והונאה כדי להוליך שולל עד שלהם, הם השתתקו. שתיקה כהודאה.

פעם כשעלו כל מיני כשלים בחקירות עדי התביעה בתיקי נתניהו, תירוש היתה נוהגת לגלגל את האחריות ממנה ולאמר: אני לא בחקירה, שהחוקרים יגיעו תשאלו אותם.
היא הפסיקה לאמר זאת כי על ראש הגנב בוער הכובע. גם היא מבינה שהאחריות, כפרקליטה מלווה, היא שלה ורק שלה. כן, היא אחראית על פשעים, פשעים נגד עדים ופשעים נגד הציבור.

אני רואה כיצד מכונת הרעל והתעמולה שלה ושל בן ארי עובדת וזה מתחיל לשעשע אותי. באופן אוטומטי, ומבלי להיות בכלל באולם הדיונים, עולים הדליפמנים, הכספיתים, הגידי-וייצים ועוד כמה פרקליטים לשעבר בפרקליטות, כדי להקריא את דפי המסרים שלה.

מבחינתי שתירוש רק תמשיך להשלות את עצמה שהכל נפלא. היא רוצה להמשיך להתבזות ולבזות את הפרקליטות? אהלן וסהלן, בבקשה, גב' תירוש. שיהיה לך בהצלחה מעומק ליבי.
כולנו נמשיך ליהנות מההתבזות הזו, כי עד עכשיו, זה היה רק הפרומו לחשיפת תפירת התיקים והקשר להפיכה השלטונית שלך ושל חברייך.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »