גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 03.03.2023

אהרון ברק עלה עם D9 על הכנסת, יאיר גולן הוא ברברי, אתה חירותניק, לא תקבל עבודה, דחפו לפילבר כל מיני זיכרונות והוא המציא פרטים, שקיעת האליטות, יש כבר מאסה קריטית של שגגות מצערות
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: ״אהרון ברק עלה עם D9 על הכנסת, זה היה מכבש שרמס את הריבון ואת הדמוקרטיה. הדובר ברוך קרא שמתחזה לעיתונאי משכתב את ההיסטוריה בשקרים גסים, כי עבדו אז על חברי הכנסת. יחד עם זאת, אני קורא לנתניהו: קח את הסיכון ותתערב – יש רוב גדול לרפורמה ויש גם רוב גדול להידברות – צריך רק לגשר ביניהם״.

ח״כ טלי גוטליב על המצור על שרה נתניהו: ״יאיר גולן הוא ברברי ואני שוב חוזרת על האחריות של נשיאת העליון אסתר חיות. היא הפחידה את הציבור עם סיפורי דיקטטורה – וזה המחיר; אני קוראת לממשלה – לא רוצים לפטר את גלי בהרב מיארה? תתעלמו ממנה וקחו ייעוץ חיצוני״.

השופט בדימוס הרן פינשטין: ״אחרי כל מה שאכלה משפחתי מהמפא״יניקים – מעולם לא אמרנו שנעזוב את המדינה, אפילו ויתרתי על אזרחות אמריקאית. אבי היה מנהל מפעל גדול הסתדרותי, הוא לא רצה לחתום על עיתון דבר, עשו לו את המוות, הוא מת בשנתו מעצבים; כשבאתי לבקש עבודה אמרו לי – אתה הבן של המהנדס פינשטין? אתה חירותניק, לא תקבל עבודה".

אבי וייס: "חוקר מרכזי של שלמה פילבר אומר שהוא לא נתן כלום, שלא היה צריך להגיש כתב אישום נגד נתניהו על בסיס עדותו. מה שעניין אותם זה נתניהו, זו היתה המטרה – ומה עם עובדות וראיות? נאדה! דחפו לפילבר כל מיני זיכרונות והוא המציא פרטים כיוון שהיה בלחץ נוראי".

סטלה קורין ליבר על שקיעת האליטות, הן האקדמיות, התקשורתיות והמשפטיות: "יהיה כאן סדר חברתי חדש"; על ההפגנות נגד שרה נתניהו: "מה הם חשבו לעצמם? שהיא תצא והם ישחטו אותה, יתנו לה מכות? זו תת-איכות".

פיני פישלר: "הפרקליטות שוב מדברת 'שגגה מצערת'? יש כבר מאסה קריטית של שגגות מצערות. מישהו ביקש לחטט ולחטט באמצעות האזנות סתר, אבל באיזו עילה? זה זדון! הפכו את פילבר לעד מדינה תוך 24 שעות? אז לא עשו עבודה, לא בדקו ולא חקרו. הכל פרטץ'".

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לספרן הלאומי, שי ניצן

עם 120 אלף שקל בחודש על חשבוננו בשני תלושים, פנסיה תקציבית וג'וב שנתפר לו במוסד ציבורי, האיש שהחזיק בגרון את מנדלבליט ואחרים, האיש שתדרך והדליף – האיש הזה מתחבא מאחורי ספרים.

זה היה השבוע שבו אחד החוקרים המרכזיים של שלמה פילבר, שלומי חכמון, אמר שעדותו של עד המדינה לא שווה דבר, שאי אפשר היה להסתמך רק על עדותו בהגשת כתב אישום נגד נתניהו, שהיו שורה של מחדלים קשים בחקירה, שהפרקליטות ידעה על כל פרט ופרט, שהם לא זזו בלי אישורים של חבורת ניצן ושות'.

בתיק אחר הודתה הפרקליטות שפלשה לתיבות הדואר של אבריאל בר יוסף ואשתו 9 שנים אחורה בתירוץ שקרי שקיים שם חומר פדופילי.
גם על זה אחראי ניצן, גם הפעלת כלי משחית כדי להאזין לאנשים ולשאוב מהם את כל חייהם הפרטיים.

ואחרי כל זה שי ניצן ממשיך לקבל מאיתנו 120 אלף שקל בחודש.

ניצן לא טעה, לא שגה ולא הטעה. ניצן ניווט את המערכת להפיל את נתניהו בכל מחיר. הוא זה שגייס אלפי אנשים ובזבז מאות מיליונים לפחות כדי לערוך מסע ציד אחרי ראש ממשלה נבחר. הוא אישר את הפעלת בן כספית באופן בלתי חוקי ואחרי שהבין זאת ניסה להלבין המעשה העברייני. הוא קיים מערכת יחסית מושחתת עם עיתונאים מכת רק לא ביבי.

האיש שהשחית את המערכת יותר מכל חייב לעמוד לדין. מקומו לא בין הספרים, מקומו על ספסל הנאשמים.
האשמה: שוחד, מרמה והפרת אמונים.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »