גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 30.06.2023

הצעה לקואליציה כיצד להפוך את הלימון ללימונדה, הסערה שחוללה השבוע טלי גוטליב, העדות המביכה של יהיר לפיד, הכלכלה הרבה יותר חשוב, השופט בדימוס לא מבין את שופטי נתניהו, למה יואב סגלוביץ' הצביע נגד הקמת ועדת חקירה לפרשת הרוגלות
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון על עילת הסבירות והקריאות לסרבנות: "זה מפרק את החברה הישראלית"

ח"כ טלי גוטליב על רוני אלשיך וההיסטריה של הפרקליטות

אבי וייס עד ההגנה החדש ארנון מילצ'ן ועל מופע האימים של ליאת בן ארי

השופט בדימוס הרן פינשטין קרא בעבר לשופטי נתניהו לקרוא לנציגי הפרקליטות ולבקש מהם לעשות חושבים. זה קרה, ומה הלאה?

סטלה קורין ליבר קוראת לנתניהו לא לפחד מחקיקת חוק על ריביות זכות

אמיר זוהר על צלילת תיק הצוללות של רביב דרוקר ובן כספית

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לליאת בן ארי

בפעם הראשונה במשפט נתניהו אפשר היה לצפות ביכולות המקצועיות של ליאת בן ארי, התופרת הראשית של תיקי האלפים.

בן ארי החליטה לקחת את המושכות לידיה, לחקור לראשונה במשפט את העד ארנון מילצ'ן. זה היה קרב חייה המקצועיים, קרב שהיא הפסידה אותו עוד לפני שהתחילה לחקור, אחרי ששלושה עדי מדינה הפכו לעדי הגנה, אחרי שהשופטים המליצו לה למשוך את סעיף השוחד בכתב האישום ואחרי שרוני אלשיך הודה מעשית בתפירת התיקים ובניסיון להדיח את נתניהו.

זה היה מופע אימים אישי ומקצועי. בן ארי צווחה בלי הפסקה, היתה היסטרית להחריד, לא שלטה בפרטים, חרגה מגבולות בכתב האישום, הפגינה רמה מקצועית ירודה וטעתה בשמו של עורך דין בכיר מצוותו של עו"ד חדד, וקרא לו ישראל וולרשטיין במקום ישראל וולנרמן והאשימה אותו בלחישה לעברו של מילצ'ן.

זה היה מאורע חסר תקדים: וולנרמן, אחד המומחות המבריקים של ההגנה בתיק 1000, 2000 ו-4000, קם מכיסאו והטיח בה: מה שאמרת זה שקר מוחלט, שקר מוחלט, שקר מוחלט. יש גבול, עומדת פה פרקליטה בכירה של מדינת ישראל ומשקרת!

נדמה לי שבפעם הראשונה עמד סניגור ואמר לבן ארי את מה שהרבה לא מעיזים לעשות פן יבולע להם: שהיא שקרנית.

בן ארי איבדה את זה לגמרי: אפשר להבין את המצוקה המקצועית אבל קשה להבין את השנאה שהיא אגרה לבני הזוג נתניהו. היא אובססיבית לשרה נתניהו וזורקת הערות קנטרניות גם לבנימין נתניהו. היא מתעקשת לקרוא לו בהתרסה "הנאשם 1".

השנאה היא תולדה של כישלון מהדהד בתפירת התיקים: כשאין ראיות, נותר רק לזרוק בוץ ולהאשים אחרים.

מה חדש?

פטיש שופט

יומן הבוקר 01.03.2024

שופט שלום בביקורת חריפה על הפרקליטות, בשל הגשת כתבי אישום על הטרדת הדס קליין וניר חפץ כביכול: "ההגנה עמדה בנטל הראשוני לסתור לכאורה את חזקת התקינות המנהלית, באופן המצביע על אפשרות לכאורה לאכיפה בררנית כללית וספציפית פסולה"; "מדובר בעבירה שאכיפתה אינה שכיחה מאוד, בפרט שעה שהעבירה נכללת כעבירה יחידה בכתב האישום"

הקליקו לתוכן »
ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי

העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים

כך עבד ארגון הפשע של הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות – ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל

הקליקו לתוכן »