גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 22.09.2023

הביקור המוצלח של נתניהו בארה"ב, תחילת העבודה של ועדת פגסוס, סמוטריץ' לא עושה כלום, משפט נתניהו ויועמ"שית הכנסת, גלי בהרב מיארה לא מובנת, הרשלנות של שלומית פרגו ברנע
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

קרולין גליק על הביקור המוצלח של נתניהו בארה"ב

פיני פישלר על תחילת העבודה של ועדת פגסוס והחוק בעניין עין הנץ

פרופ' ירון זליכה נגד שר האוצר סמוטריץ': "הוא לא עושה כלום"

ח"כ טלי גוטליב על משפט נתניהו ועל יועמ"שית הכנסת

השופט בדימוס הרן פינשטין לא מבין את גלי בהרב מיארה

סטלה קורין ליבר על הרשלנות של שלומית פרגו ברנע

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאהוד ברק

אל תצפו ממערכת אכיפת החוק לטפל באהוד ברק על ההכרזות המזעזעות והממרידות שלו על חללים במאבק המדומיין שלו על הדמוקרטיה.

ברק ומערכת המשפט לא נאבקים על הדמוקרטיה, הם נאבקים על ההגמוניה, הם נאבקים על הכסף הגדול, על ג'ובים, על תקציבים, על פנסיות תקציביות ועל כסף ועוד כסף לאנשי שלומם.

האוליגרכיה הביטחונית, האוליגרכיה המשפטית והאוליגרכיה הכלכלית – שאותן ברק מייצג לא דואגים לדמוקרטיה הישראלית. הם מבוהלים מהמחשבה שהם יאבדו את ההגמוניה שמנהלת בפועל את המדינה באמצעות שלטון הפקידים.

הם בטוחים שההון בידם, שהכלכלה בידם, שהביטחון בידם, שצה"ל בידם, שהם יכולים להפיל את השלטון באמצעות ההון, הון-שלטון.

הם חושבים שהקול שלהם שווה הרבה יותר רק כי הצליחו לייצר הרבה מאוד כסף בשביל עצמם. זה עיוות קשה של הדמוקרטיה. בכוח ההון, הם אומרים, נפיל את השלטון. לא הצלחנו עם הכוח של המערכת המשפטית בתפירת תיקים, אז אולי נצליח עם הכסף הגדול.

בכוח של מיליציות ברחובות שממומנות על ידם במאות מיליוני שקלים, בפרסום חינמי של שלוש "האלג'זירות" ששווה מיליארדים, בעידוד מרד בצבא – הם ניסו לבצע הפיכה שלטונית. הם הבאישו את ריחה של ישראל בעולם, טינפו על המדינה, ניסו להחריב את הכלכלה – אבל המציאות טפחה על פניהם.

היא חזקה הרבה יותר מכמה בעלי הון כמו ברק שחושבים שהמדינה רשומה על שמם בטאבו.

ובכן, כדאי שהציבור יידע – שרובה של האוליגרכיה הכלכלית בישראל עושה את הכל כדי לשלם כמה שפחות מס בישראל באמצעות תכנוני מס חוצי גבולות. הדמוקרטיה ממש לא מעניינם, רק החשבון האישי שלהם.

מה חדש?

יואב תלם – משפט הצוללות (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 17.05.2024

יואב תלם עשה פישינג על נתניהו בחקירת בן דודו נתן מיליקובסקי: ביקש לדעת על חשבונות בנק של נתניהו בחו"ל, למה רוה"מ לא מדווח או מרחיק עצמו מעסקי הצוללות ואף אמר לו שהיה לנו טוב יותר אם נתניהו היה בעסקיו. תלם: לא התרעננתי על החקירה הזו

הקליקו לתוכן »