גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 24.12.2021

קעקוע יסודות הדמוקרטיה, הפרקליטות עשתה שימוש נלוז באשתו של אלוביץ', 3 מתוך 4 אנשים לא מאמינים לבית המשפט העליון, ניר חפץ הוא עד לא אמין, מיכאלי מנסה להשתיק את הפרשה, סימנו את דרעי
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון: ״הדבר הכי דרמטי שנחשף במשפט נתניהו זה קעקוע יסודות הדמוקרטיה – הדלפות פליליות בניסיון להשפיע על דעת הקהל. פקידי מדינה שנגד נתניהו השתמשו בחומרים והדליפו אותם על מנת שהציבור יצביע נגד מי שהם חושבים שהוא סכנה לדמוקרטיה. זה מאוד לא חוקי וזה בכוונת זדון והם רומסים את זכויות האזרח. ליאורה גלאט ברקוביץ׳ עשתה זאת עם ברוך קרא נגד אריאל שרון – קרא שותף לדבר עבירה והוא עבריין סידרתי לכאורה. אני מת שיתבע אותי״.

כנרת בראשי: ״נורית ליטמן, לשעבר המישנה לפרקליט במדינה, שלחה לי בזמנו איום חקירה דרך עיתון ׳גלובס׳. טוב שעמית איסמן בלם אותה; היום היא מתבטאת על משפט נתניהו למרות שהיא היתה חלק מהצוות שהמליץ על כתבי אישום; באתי ממשפחה של לוחמים, לא אוותר; הפרקליטות עשתה שימוש נלוז באשתו של שאול אלוביץ', לקחה את איריס אלוביץ' בשביל ללחוץ על בעלה שיהפוך לעד מדינה״.

פרופ׳ יובל אלבשן: ״אהרון ברק הוא גדול המשפטנים אבל למרות הכוונות הטובות הוא גרם נזק אדיר למערכת המשפט וגם לנזק של כל המפעל הציוני. המערכת יוצרת איפה ואיפה ומייצגת עלית תרבותית כלשהי; 3 מתוך 4 אנשים לא מאמינים לבית המשפט העליון; לא אתפלא אם בשלב הבא אזרחים יפסיקו לציית לפסקי דין: המערכת האקדמית ברובה הולכת עם הכוח של המערכת״.

השופט בדימוס הרן פינשטין: "ניר חפץ הוא עד לא אמין על פי דבריו הוא"; וגם על ההצעה ההזויה של ח"כ טופורבסקי מיש עתיד נגד נתניהו

עו"ד אופיר שמשון המייצג את התובעת נגד מרב מיכאלי על התעמרות: "מיכאלי מנסה להשתיק את הפרשה. לדברי התובעת יש לה קשרים בברנז'ה התקשורתית שממנה היא יצאה ולכן אין דיווחים על כך בכלי התקשורת. התובעת שלי תלך עד הסוף כדי להוכיח את דפוסי העבודה וההתעמרות של מיכאלי וכדאי להוכיח את הפייק פמיניזם שלה".

סטלה קורין ליבר: "סימנו את דרעי, מישהו רצה שהוא יהיה מפוחד במשך 6.5 שנים. יש פה מילייה חברתי, פריבילגי, שמחלק לעצמו פרסים ותופר לעצמו ג'ובים. לצערי הליכוד התבטל בפני הפריבילגים ואני מקווה ומתחננת שנתניהו ילך איתם עד הסוף"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לעינויי הדין שנעשה לאריה דרעי

6 שנים מנדלבליט, שי ניצן והפרקליטות החזיקו את אריה דרעי בגרון.

6 שנים שהם העבירו אותו עינויי דין.

6 שנים שהם הדליפו נגדו הדלפות פליליות מתוך החקירות.

6 שנים שההדלפות הפכו לכותרות מנופחות.

6 שנים שבסופן ההר הוליד עכבר. את זה אמר מנדלבליט בעצמו.

6 שנים שבהן היה אפשר לסגור את כל העניין בכופר מס כפי שעושים מאות אזרחים מדי שנה עם רשות המיסים ועם סכומים גבוהים בהרבה ממה שישלם דרעי. בלי קלון, בלי הרשעה, בלי רעש וצלצולים של פרקליטים וחוקרים שמבצעים ציד אדם.

6 שנים של רדיפה פוליטית, של ניסיון להרשיע בכל מחיר כל מי שלא בא להם טוב בעיניים.

6 שנים שבהן שוב הוכיחה הפרקליטות למה אמון הציבור בה אפסי.

6 שנים שבהן הציבור הבין שהפרקליטות משתמשת בכוחה העצום כדי להתערב בתהליכים פוליטיים דמוקרטיים.

6 שנים שהוכיחו שוב שאם הפרקליטות מתלבשת עליך, חבל על הזמן. היא תמרר את חייך עד שתודה במשהו.

6 שנים שבמהלך תופרת התיקים של נתניהו ליאת בן ארי נתפסה על עבירות בנייה לאחר שביצעה שוד קרקעות במרמה והרוויחה יותר ממיליון שקל. אבל בה לא נוגעים.

זה מה שעשו לדרעי, לגל הירש ולבנימין נתניהו. אני מקווה מאוד שדרעי יחזור מהר מאוד לכנסת ואני מקווה מאוד שהפרקליטות לא תחזור לסבב של סחיטה בנושא הקלון. הוא צריך לחזור בשביל להתחיל את ניקוי האורוות בגוף שאיבד את המצפן, בגוף שמסכן את הדמוקרטיה והפך למפלגה לכל דבר. לא החוק מעניין אותם, אלא כיבוש השלטון בהפיכה אלימה.

מה חדש?

פטיש שופט

יומן הבוקר 01.03.2024

שופט שלום בביקורת חריפה על הפרקליטות, בשל הגשת כתבי אישום על הטרדת הדס קליין וניר חפץ כביכול: "ההגנה עמדה בנטל הראשוני לסתור לכאורה את חזקת התקינות המנהלית, באופן המצביע על אפשרות לכאורה לאכיפה בררנית כללית וספציפית פסולה"; "מדובר בעבירה שאכיפתה אינה שכיחה מאוד, בפרט שעה שהעבירה נכללת כעבירה יחידה בכתב האישום"

הקליקו לתוכן »
ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי

העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים

כך עבד ארגון הפשע של הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות – ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל

הקליקו לתוכן »