גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 03.02.2023

המכתב של בהרב מיארה לנתניהו, מסכת הוכחות לאמצעים בלתי חוקיים, הצורך בפירוק לשכת עורכי הדין, מישהו צריך לתת דין וחשבון אמיתי, זורק הכל על השב"ס, הכל במגמה פוליטית, הגרסאות של אבי חימי
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

ח"כ טלי גוטליב: "המכתב של בהרב מיארה לנתניהו? היא פוליטיקאית של שני שקל, מנסה להטיל אימה על נתניהו ולהשחירו. היא מינוי של גדעון סער, מינוי פוליטי שלא מתאימה לתפקידה. אני אומרת לחברי הממשלה, מה עוד צריך כדי להעביר אותה מתפקידה? היא בעצמה בניגוד עניינים, אז איך את יכולה להתערב ברפורמה, איך את יכולה לתת לנו עצות, לא מקבלים את העצות שלך".

חיים רמון על עדות יואב תלם: "אני לא מבין, יש פה מסכת הוכחות לאמצעים בלתי חוקיים שהוא נקט בהחלפת עורכי דין של שאול אלוביץ' וניר חפץ. למה אף אחד מסביבת נתניהו לא מגיש תלונה במשטרה או במח"ש נגד העבירות הפליליות לכאורה שהוא עשה?!"

סטלה קורין ליבר על הצורך בפירוק לשכת עורכי הדין: "לאבי חימי ואייל בסרגליק עלה הנוזל הצהוב הזה לראש"

פיני פישלר על עדות יואב תלם: "מישהו צריך לתת דין וחשבון ואמיתי – מישהו צריך לתת דין וחשבון אמיתי. מה זה אתה לא יודע, לא שומע, לא זוכר, לא הנחיתי. זו לא תוכנית לפי בקשתך".

אבי וייס על יואב תלם: "למה הוא קיבל את תיק 4000 לחקירה? לא היה לו שום ניסיון והוא קודם בדרגה מיד. הוא עורך דין במקצוע שלו ולא יודע את פקודת המעצרים ונהלים שונים – וזורק הכל על השב"ס. זו אחריותו כמנהל החקירה!"

הרן פינשטיין: "היועץ המשפטי של ועדת חוק חוקה אמר שאי אפשר להעביר את הרפורמה אלא מהכנסת הבאה? זה לא נכון במגרש המשחקים הפוליטיים. צריכים להגיד לו וגם ליועמש"ית: עם כל הכבוד לייעוץ שלכם, הפרשנות שלכם לא נכונה. זה הכל במגמה פוליטית".

פרופ' יובל אלבשן על הגרסאות של אבי חימי: "זה לא עלול לחפש אותו. לשכת עורכי הדין מיותרת"

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון ללקרן מרציאנו מאלג'זירה 12

לגברת מרציאנו אין שום קשר לכלכלה, היא לא מבינה כלכלה, היא לא מבינה שוקי הון. היא בורה בכלכלה ובפיננסים – ולמרות הכל היא זוכה לתואר המגוחך של עורכת כלכלה במכונת הרעל של ערוץ 12.

כשנתניהו חילק מענקים בתקופת הקורונה היא נשלחה על ידי שאול מרידור, אז ראש אגף התקציבים, לאמר שאנחנו בדרך להיות ונצואלה, כלומר לפשוט את הרגל. ישראל, כמובן, לא פשטה את הרגל, נהפוך הוא. בזכות המענקים עפה הכלכלה קדימה עם סיום משבר הקורונה.

בשבוע שעבר היא נשלחה ע"י חבורת השמאל ויהיר לפיד לאיים עלינו בקריסה כלכלית בגלל רפורמת לוין להבראת מערכת המשפט. בקולה הצווחני והדרמטי היא דיווחה על איזשהי אמירה שולית מינורית של אחד ממנכ"לי הבנקים על יציאת כספים מישראל. הוא היה לא אחראי, היא כבר ניצחה על קמפיין מופקר שייחל לקריסת הכלכלה והבורסה רק כדי להוכיח שרפורמת לוין הורסת כביכול את הדמוקרטיה.

ביום ראשון ירדה הבורסה ונראה שמרציאנו חיככה את ידיה בהנאה ונצפתה מחוייכת באולפנים. בארבעת הימים הבאים הבורסה כבר עלתה, השקל המשיך להתחזק ובסיכום שבועי נרשמו עליות. מרציאנו, כפי שנהוג לאמר, יצאה "פיתה".

אלא שזו לא טעות בתום לב, או שגגה בלשון הפרקליטות. מרציאנו והערוץ התנהלו מתוך כוונת לפגוע בכלכלה ולפגוע בחוסכים לפנסיה, שהרי כספי החוסכים, כספינו, נמצאים גם בבורסה.

התנהגות השוק השבוע, הוכיחה את כלל הברזל: שוקי ההון חזקים יותר מכל אמירה כזו או אחרת לאורך זמן, חזקים הרבה יותר מהטיפשות של מרציאנו, מהתבהלה שהיא ארגנה, מהאמירות חסרות האחריות והמופקרות שלה. השוק אמר השבוע למרציאנו ולשות' שהוא מאמין ברפורמה של לוין.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »