גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 10.03.2023

הרפורמה תפגע בכלכלה? זה הבלוף הכי גדול! אנחנו אכלנו אותה בהסדר הקיבוצים, אם ערוץ 14 יתנהל נכון, הוא ידגדג את ערוץ 12, לאן נעלמה אסתר חיות, השימוש השגרתי בפגסוס, מכתב ההתנצלות שצריכה לשלוח גלי בהרב מיארה
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

פרופ' ירון זליכה: "הרפורמה תפגע בכלכלה? זה הבלוף הכי גדול! מערכת המשפט גרמה נזק גדול לכלכלה הישראלית, שסובלת קשות מתפקודה של המערכת. יש לנו את חוקי התחרות וההדרה הכי מתקדמים אבל בתי המשפט עושים את הכל כדי לרוקן את החוקים. בתי המשפט יצרו גם תרבות של אי אכיפת חוזים. זו מערכת מאוד חולה".

סטלה קורין ליבר: "פיטנגו של חמי פרס היא בין בעלי המניות של חברת ההיי-טק הכושלת שרוצה להוציא את הכסף מישראל – אביו שמעון פרס מתהפך בקברו; ב-1977 הקיבוצים קיבלו הזרמות בלתי פוסקות ובגלל החששות מבגין החליטו להוציא את הכספים החוצה – אנחנו אכלנו אותה בהסדר הקיבוצים".

חיים רמון: "יש לנו מהפכה, מהפכה תקשורתית. אנשים הצביעו בשלט מ-13 ו-11 ל-14 כי הבינו שלתומכים ברפורמה אין ערוץ. זו מהפכה מאוד משמעותית, חסרת תקדים ואני חושב שהיא רק בראשיתה. אם ערוץ 14 יתנהל נכון, הוא ידגדג את ערוץ 12".

ח״כ טלי גוטליב תוהה לאן נעלמה אסתר חיות לאחר נאום ההסתה שלה

אבי וייס עם חשיפות חדשות מ״פרשת חדרה״ והשימוש השגרתי בפגסוס

הרן פינשטין על מכתב ההתנצלות שצריכה לשלוח גלי בהרב מיארה לבנימין נתניהו

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון למיליארדר דודי ורטהיים

אני מניח שחלק גדול בציבור הישראלי לא שמע מעולם על האיש הזה.
שמו מוזכר לעיתים רחוקות רק במדורים הכלכליים.

דודי ורטהיים הוא בעל השליטה בקונצרן המזון והמשקאות הגדול בישראל, החברה המרכזית למשקאות קלים. המותג הכי בולט זה 'קוקה קולה' על משפחת המשקאות המגוונת.
אבל הוא לא המותג היחיד המוכר, יש עוד רבים בבעלותו של ורטהיים: מוצרי החלב של טרה, משק צוריאל, מולר, פריגת, נביעות, קרלסברג, טוברוג וייקבי תבור. אין בית בישראל שאין בו את המוצרים של דודי ורטהיים.

אלא שורטהיים לא מסתפק רק במזון, יש לו גם את השליטה באלג'זירה 12, מכונת ההסתה, הרעל והפילוג הגדולה ביותר בישראל.

אנחנו נוטים להתייחס רק לאדריכלי ההסתה באולפנים כמו אמנון אברמוביץ', גיא פלג, דנה ויס, דני קושמרו, קרן מרציאנו ועוד. אבל על ורטהיים לא מדברים, הוא מתרחק מתקשורת כמו מאש, למרות שהוא אחראי על ליבוי אש ההסתה באמצעות הערוץ בבעלותו.

מרציאנו למשל מתנפלת בכל הזדמנות על חברות שמעלות מחירים, קורעת להן אותן לגזרים.
השבוע הכריז הקונצרן של ורטהיים על העלאת מחירים והתקשנו לשמוע את הצווחות של מרציאנו ושות'. היא בפול ווליום על החרבת הכלכלה, מה שלא מצליח לה למרות קמפיין מופקר ומושקע. קוקה קולה? לא בבית ספרה של אלג'זירה 12.

ורטהיים לא יוכל לברוח לעד מאחריותו, כבעלים, לתפירת התיקים נגד נתניהו, יחסי התן וקח הפליליים עם הפרקליטות ולניסיון הנואש להרוס את הכלכלה. הוא מוכר מוצר תקשורת רעיל במינון גבוה לציבור. הוא הבעלים והוא

מה חדש?

פטיש שופט

יומן הבוקר 01.03.2024

שופט שלום בביקורת חריפה על הפרקליטות, בשל הגשת כתבי אישום על הטרדת הדס קליין וניר חפץ כביכול: "ההגנה עמדה בנטל הראשוני לסתור לכאורה את חזקת התקינות המנהלית, באופן המצביע על אפשרות לכאורה לאכיפה בררנית כללית וספציפית פסולה"; "מדובר בעבירה שאכיפתה אינה שכיחה מאוד, בפרט שעה שהעבירה נכללת כעבירה יחידה בכתב האישום"

הקליקו לתוכן »
ליאת בן ארי (צילום: אלי ציפורי

העד סער שפירא: 56 פעמים "לא זוכר". חוקרים את החוקרים

כך עבד ארגון הפשע של הפרקליטות וליאת בן ארי בתיקי נתניהו: ניסיון להסיר את החיסיון בין עו"ד שמרון לנתניהו בניגוד לחוק, הנחות סלב לח"כ איתן כבל למרות ששיקר והחליף גרסאות – ואמונה עיוורת בגרסתה של הדס קליין בלי לבדוק אותה כלל

הקליקו לתוכן »