גלי ישראל

בלי חשבון, התוכנית המלאה 07.07.2023

התגובה הרפה של אסתר חיות, תיק 1000 למסע ההלוויה, ההתפרעות של משה לדור, על תיקי נתניהו, הקמפיין של המשטרה נגד ועדת חקירה לפגסוס, מונולוג שבועי: לא עושה חשבון לאביעד דליפמן
אלי ציפורי, רדיו גלי ישראל

חיים רמון על התגובה הרפה של אסתר חיות להתקפות הפרועות על שופטי נתניהו

ח"כ טלי גוטליב על אובדן העשתונות של ליאת בן ארי

אבי וייס מוציא את תיק 1000 למסע ההלוויה שלו

השופט בדימוס הרן פינשטין על ההתפרעות של משה לדור

סטלה קורין ליבר מראיינת אותי על תיקי נתניהו

פיני פישלר על הקמפיין של המשטרה נגד ועדת חקירה לפגסוס ועל עמי אשד

המונולוג השבועי

לא עושה חשבון לאביעד גליקמן, או כפי שאני קורא לו "דליפמן"

בסוף השבוע שעבר שלחה בן ארי את החצוצרן שלה לאיים על ארנון מילצ'ן שיוכרז כעד עוין אם ימשיך לא ליישר קו עם התזות המופרכות של הגברת.

זמן קצר לפני שבן ארי איבדה השבוע עשתונות, כשהוציאה לפועל את מה שאמרה לשופר, דליפמן נהג באותו אופן ואיבד עשתונות בעצמו מחוץ לאולם הדיונים.
הוא שאג על המאבטחים, הקציף מהשפתיים ודרש להביא את האחראי כאן ועכשיו רק בגלל שכנרת בראשי נכנסה לאזור הסטרילי של נתניהו, שבדיוק הגיע לבית המשפט.

מה זה עניינך דליפמן? אתה גם תקבע לראש הממשלה מי ישהה לצידו ומי לא? מי בדיוק שמך, מר דליפמן?

תסתכלו על דליפמן ותגלו את ליאת בן ארי.
תסתכלו על דליפמן ותגלו את בכירי הפרקליטות שתפרו את תיקי נתניהו.

בורות, חפיפניקיות, חוסר שליטה בפרטים, רעות לב, גסות רוח, התחושה שהמדינה שייכת להם, התחושה שהתקשורת תזמר את מה שהם רוצים, התחושה שבית המשפט בכיסם – ושקרים, ועוד שקרים ועוד שקרים.

לחבר'ה האלה אין בעיה לשקר לא רק לציבור, אלא גם לשופטים.

קו אחד מחבר בין ההתפרקות של בן ארי בברייטון להתפרקות של דליפמן בירושלים. הם נתפסו על חם, הם נכשלו בתפירת התיקים, הם כשלו בהפיכה השלטונית.
מה שנותר להם זה להשתולל. להתבריין. לתקוף בחמת הזעם את השופטים, את עו"ד חדד, את נתניהו ואת שרה נתניהו.

הקשר המשחית בין הפרקליטות לתקשורת נחשף במלואו עוצמתו וכיעורו. קשר אלים והכי מסוכן לדמוקרטיה. עכשיו רק נותר להעמיד את הקושרים והתופרים לדין.

מה חדש?

כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 13.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 27! צו הפגסוס לנתן אשל כדי להאזין לנתניהו – ברנור ניסה להכחיש שהמטרה הייתה להאזין לראש הממשלה, ואז השופט בר-עם נוזף בו: "מטרת הצו זה לאתר שיחות עם ראש הממשלה… איסוף הראיות בנוגע לשיחות וקשר טלפוני עם החשוד העיקרי" (נתניהו)

הקליקו לתוכן »
כורש ברנור (צילום: אלי ציפורי)

יומן הבוקר 11.06.2024

תיק ברנור, תיק תפירה, פרק 26 – הפעלת 'פגסוס' נגד נתן אשל כדי להאזין לנתניהו. עו"ד חדד: צווי פגסוס חתומים על ידי איש מודיעין (כמו שהיה בצו של נתן אשל). ברנור בעוד תשובה מדהימה: מה זה פגסוס? עו"ד חדד: מה זה פגסוס? טוב, בסדר, גם זו תשובה

הקליקו לתוכן »